Волейболистката на Марица Пловдив иска отборът да продължи с печеленето на трофеи.
Волейболистката на Марица Пловдив Боряна Ангелова сподели радостта си след като, отборът защити своята Купа на България.
Пловдивският клуб спечели трофея за девети пореден път след категоричен успех над Левски с 3:0 гейма.
"Играхме, както по принцип тренирахме. Дадохме всичко от себе си. Накрая просто се забавлявахме. Няма как да не се забавляваме на финал. Взехме си поука от загубения гейм срещу ЦПВК. Вчера си е за вчера. Не може да ни омръзне да печелим. Искам още", заяви тя след срещата в интервю за БНТ.
Вижте цялото интервю във видеото.
Факлоносците предадоха олимпийската факла на председателя на БОК Весела Лечева
Панама и Хърватия се изправят един срещу друг в търсене на първи точки на Мондиал 2026
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?