Защитникът е направил компромис във финансов аспект, уточниха от управата на “канарчетата”.
Николай Минков остава в Ботев (Пловдив) и през предстоящия сезон, информираха от футболния клуб.
“Националът остава в клуба, въпреки трудния момент, като направи компромис във финансов аспект”, уточниха от управата на “канарчетата”.
“Взех решение да остана в Ботев. Благодарен съм на клуба. За мен е чест да играя за Ботев! Благодаря на феновете за подкрепата, която оказват към мен!”, заяви Минков пред клубната медия.
Защитникът е част от Ботев от 2021 година насам, като вече има 136 мача с “жълто-черния” екип.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"