Брентфорд не успя да пречупи 10 от Нотингам Форест

Двата отбора завършиха наравно, въпреки червения картон на Муса Ниакате

Нотингам Форест - Брентфорд
19:08, 01.10.2023

Брентфорд завърши наравно 1:1 в гостуването си на Нотингам Форест в мач от седмия кръг на Висшата лига, въпреки че домакините на двубоя получиха червен картон за Муса Ниакате и допуснаха гол в рамките на едва две минути.

След като първото полувреме завърши 0:0, Форест получи двоен удар на старта на второто. Ниакате бе изгонен с втори жълт картон за нарушение срещу Йоан Уиса, а след статичното положение топката стигна до Кристиан Норгор и той вкара с глава.

Форест обаче изравни само седем минути по-късно чрез Николас Домингес, който получи топката от резервата Хари Тофоло и също се разписа с глава, прехвърляйки вратаря на гостуващия Брентфорд.

От ЦСКА се похвалиха с 4 победи на младите "армейци" през уикенда
Калина Бояджиева и Мартин Иванов спечелиха по три златни отличия на Световната купа по кикбокс в Италия