ЦСКА победи Пирин Благоевград в последната контрола преди рестарта на Първа лига

15:37, 05.02.2023
Чете се за: 01:55 мин.
цска победи пирин благоевград последната контрола рестарта първа лига

Отборът на ЦСКА надигра с 2:1 състава на Пирин Благоевград в последна проверка и за двата тима преди рестарта на Първа лига идната седмица.

Срещата се изигра на заснежения терен на стадион "Българска армия", а преди първия сигнал "червените" представиха и официално отбора, на който ще разчитат по време на пролетния дял от шампионата, в който "армейците" ще се опитат да донесат първа титла на своите фенове от сезон 2007/08 насам.

В двубоя срещу Пирин Благоевград футболистите на Саша Илич доминираха и закономерно стигнаха до откриващия гол в 35-ата минута чрез Брадли де Нойер, който се разписа при добавка след изстрел на Станислав Шопов.

В 65-ата минута пък Дюкенс Назон удвои преднина на ЦСКА след индивидуална акция.

Малко преди края на редовното време Владимир Медвед върна един гол за тима на Пирин и така фиксира крайния резултат.

Така, и двата тима вече гледат към своите първи двубои от пролетния полусезон в Първа лига, като ЦСКА ще гостува на Берое на 12 февруари (неделя) от 14.15 часа, докато "орлетата" отново ще пътуват до София за среща със Славия на 13 февруари (понеделник) от 17.00 часа.