Футболистите на ЦСКА проведоха първата си тренировка на турска земя, след като късно снощи отборът пристигна в Алания, съобщава клубния сайт.
"Червените" ще останат в Турция през следващите две седмици за първата част на зимния подготвителен лагер.
Средиземноморският курорт посрещна Стойчо Младенов и играчите на "армейците" с температура от 14 градуса и отличен терен.
След пътуването вчера, треньорското ръководство реши да даде на футболистите повече време за аклиматизация и днес отборът проведе само една тренировка.
От утре натоварването започва да става по-интензивно и "червените" ще имат по две занимания дневно.
На 21 януари на "армейците" им предстои и да изиграят своята първа контрола от зимната подготовката, като техен съперник ще бъде полския Стал Миелец.
Опасения за стотици хиляди жертви при мощните земетресения във Венецуела
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
Невиждани горещини в Западна Европа: Влакове спират, а училища отменят занятия (СНИМКИ)