ДАНС провежда поредна акция.
Агенти са влезли и в офисите на лицензирани търговци на електроенергия на свободния пазар, потвърдиха за "По света и у нас" от Агенцията.
Според наши източници, един от производителите, обект на проверката, е собственик на ТЕЦ-ове.
Агентите изземват документи, свързани с предлагането на електроенергия на свободния пазар.
Неофициално, източници на "По света и у нас" съобщиха, че служителите на ДАНС са влезли в офиси на бизнесмена Христо Ковачки.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите