Делото за изборите за кмет на София продължава догодина. Това реши Административният съд в София.
Причината е, че все още не е готова експертизата, назначена от съда.
Председателят на Общинската избирателна комисия в София Полина Витанова заяви, че на изборите в столицата са заведени малко над 300 протокола за проблеми с машинното гласуване.
Процесът е по жалба на Ваня Григорова срещу избора на Васил Терзиев за кмет на София.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си