Глушкова надделя над Топалова в два сета.
Денислава Глушкова си осигури място на във втория кръг на турнира по тенис за жени в Анталия. Българката спечели родния дуел в първия кръг, след като надделя над Гергана Топалова с 6:4, 6:3 1:55 час.
Надпреварата е с награден фонд от 30 000 долара, а Глушкова влезе в основната схема като „щастлива губеща“. В следващата фаза българката ще срещне рускинята Екатерина Макарова.
Глушкова направи три пробива и два пъти загуби подаването си в първия сет, а във втория поведе с 5:2 и без проблеми затвори мача.
Лидия Енчева, която премина пресявките след три победи, загуби от друга квалификантка Алиса Октябрева (Русия) с 1:6, 0:6 за около час на корта.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите