Електротехник е пострадал при токов удар в сградата на ОД на МВР-Монтана, съобщава Агенция "Фокус".
Инцидентът е станал на 20 юни около 11.00 ч. В сградата на ОД на МВР-Монтана е настъпил токов удар при главно разпределително табло, при което е пострадал електротехник.
Той е с изгаряне по дясната ръка. Настанен е в МБАЛ "Д-р Стамен Илиев" в Монтана, без опасност за живота и без да е изгубил съзнание.
На местопроизшествие е извършен оглед и образувано досъдебно производство.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)