Георги Минчев отбеляза два гола за успеха на новия си тим АЕЛ Лимасол в Кипър

Бившият играч на Локомотив Пд бе близо до хеттрик, но попадението му бе отменено след намеса на VAR заради засада.

георги минчев отбеляза два гола успеха новия тим аел лимасол кипър
Снимка: plovdiv24.bg
от БНТ , Източник: plovdiv24.bg
08:53, 02.02.2024

ившият футболист на Локомотив Пловдив Георги Минчев отбеляза първите два гола с екипа на новия си отбор АЕЛ Лимасол. Това стана при победата на жълто-сините с 3:1 над Неа Саламина в мач от 22-ия кръг на кипърския елитен шампионат.

И двете попадения 28-годишният нападател отбеляза с глава. Той вкара за 2:0 в 13-ата минута, само 60 секунди, след като съотборникът му Слободан Медойевич бе открил резултата.

В 15-ата минута гостите намалиха с попадение на Виктор Фернандес, но в 23-ата Георги Минчев покачи на 3:1.

В края на първото полувреме бившият играч на Локомотив Пд бе близо до хеттрик, но попадението му бе отменено след намеса на VAR заради засада.

С успеха АЕЛ Лимасол има вече актив от 23 точки и заема 9-то място в класирането. Неа Саламина е на осма позиция с 31 точки, но и мач повече.

Тайрийз Макси отбеляза рекордните в кариерата си 51 точки при успех на Филаделфия над Юта в НБА