Всичките шест члена гласуваха единодушно той да бъде начело на българската атлетика.
Георги Павлов беше избран за президент на Българска федерация по лека атлетика на първото заседание на новоизбрания Управителен съвет на организацията.
Всички шест члена - Илия Николов, Борислав Трифонов, д-р Валентин Димитров, Григор Гутев и Даниел Дуков, както и Павлов, гласуваха единодушно предложението Павлов да бъде начело на българската лека атлетика.
За вицепрезиденти бяха избрани доц. Гутев и д-р Димитров. УС бе избран с 5-годишен мандат по време на извънредното общо събрание на БФЛА проведено на 8 ноември 2025 г.
Факлоносците предадоха олимпийската факла на председателя на БОК Весела Лечева
Илияна Йотова отличи ученици от 14 общини в инициативата „Спортувай с президента“
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
Прокуратурата във Варна разследва шест досъдебни производства по казуса "Баба Алино"