Хари Стайлс триумфира на британските музикални награди "Брит". Той получи наградите във всички четири категории, за които беше номиниран.
Стайлс получи статуетки за албум, изпълнител и песен на годината, както и за най-добър поп и R&B изпълнител.
Номинираните в категорията най-добър артист, която е полово неутрална, тази година бяха само мъже, което предизвика редица противоречиви коментари.
И още от отличените с "Брит" - за най-добра британска група и за най-добър нов изпълнител беше определена "Ует лег", а Бионсе беше наградена за най-добър международен изпълнител и за песен на годината.
Освен че получиха награда много от музикантите зарадваха и хилядите зрители в залата и пред екраните.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Президентът Илияна Йотова откри Общобългарското тържествено събрание по повод 150-годишнината от Априлското въстание
Световноизвестният български баритон Владимир Стоянов с първи майсторски клас в Национална музикална академия
"Провадия-Солницата" получи Знака за европейско наследство за 2026 г. на церемония в Брюксел
Програмата на "Прогресивна България" – икономическо развитие и борба с олигархичния модел
Крал Чарлз III пред Конгреса: Британско-американските връзки са незаменими и неразрушими