Бившият футболист на ЦСКА не бе доволен след загубата на "червените" във финала за Купата на България.
Носителят на "Златната топка" за 1994 г. Христо Стоичков отказа да говори пред медиите след загубата на ЦСКА от Лудогорец с 0:1 във финала за Купата на България.
Бившия български национал беше видимо в лошо настроение след поражението на бившия си тим, като бързаше да излезе от Сектор А на Националния стадион "Васил Левски".
"Вие мач видяхте ли? Аз не", бяха единствените му думи.
Стоичков дойде на стадиона в компанията на Валери Божинов и си тръгна заедно с него.
Феновете на Швейцария купонясват след успеха над Канада и мислят за елиминациите
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"