Старото ръководство ще проведе заседание в София.
Изпълнителното бюро на Стефка Костадинова се събра на заседание в сградата на Българския олимпийски комитет (БОК) в София.
На влизане в офисите на централата Костадинова заяви, че тя е легитимният председател до окончателното решение на съда и днешното заседание на Изпълкома е редовно. На сбирката пристигнаха - генералният секретар Белчо Горанов, Христо Стоичков, Георги Иванов, Христо Марков, Ваня Гешева, Мария Гроздева, Здравка Йорданова, Екатерина Дафовска, Цеко Минев и др.
"Не знам защо се събираме. Сигурно после ще ви съобщят", каза двукратната олимпийска шампионка по спортна стрелба Мария Гроздева.
Костадинова загуби изборите за шести пореден мандат от Весела Лечева на Общото събрание на БОК на 19 март, но по-късно решенията на събранието бяха атакувани в съда с осем жалби.
Асоциацията на българските спортни федерации излезе с призив за спасяване и подкрепа на българския спорт
Руският отбор по художествена гимнастика се оттегли от участие в Световната чалъндж купа в Клуж-Напока
Кими Антонели даде най-добро време в първата тренировка преди Гран при на Австрия
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк