Новото попълнение на Цървена звезда се сбогува емоционално със Славия и благодари на треньорите и съотборниците си за подкрепата през изминалите 15 години
Новото попълнение на сръбския гранд Цървена звезда Кристиан Балов отправи емоционално послание към всички в Славия, след като официално приключи престоя си в клуба, където премина цялото му футболно развитие.
Младият талант, който прекара 15 години в школата на „белите“, използва социалните мрежи, за да благодари на треньорите, съотборниците и всички, допринесли за развитието му през годините.
"Никога няма да забравя първия момент, в който стъпих на стадиона. Бях само на 5, а днес се питам как толкова бързо изминаха тези 15 незабравими години“, написа Балов.
Футболистът отправи специални благодарности към наставниците си, които са му помогнали да израсне както на терена, така и извън него.
"Искам специално да благодаря на всички треньори, които помогнаха за моето развитие и ми дадоха възможност да израсна както като футболист, така и като човек. Обещавам, че няма да ви разочаровам“, заяви той.
Балов не пропусна да благодари и на своите съотборници, с които е споделил едни от най-важните моменти във футболната си кариера до момента.
Талантливият играч беше привлечен от Цървена звезда срещу трансферна сума от около три милиона евро и ще продължи развитието си в един от най-успешните клубове на Балканите.
"Дойде моментът да си кажем „чао“, но не и „сбогом“, защото където и да ме отведе пътят занапред, част от мен винаги ще остане тук. Винаги ще бъда един от вас! Само Славия“, завърши Балов.
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?