Поставената под номер 3 българка загуби от осмата в схемата румънка Мара Джае.
Лидия Енчева отпадна на четвъртфиналите на сингъл на турнира по тенис за жени на клей в Кампулунг (Румъния) с награден фонд 15 хиляди долара.
Поставената под номер 3 Енчева загуби от осмата в схемата представителка на домакините Мара Джае с 6:7(4), 1:6 след 98 минути на корта.
19-годишната българка навакса изоставане от 3:5 гейма, като при 4:5 отрази сетбол при подаване на съперничката, но в последвалия тайбрек 20-годишната Джае поведе още в началото с 4:1 точки и не допусна да бъде застигната. Във втората част румънката направи две серии от по три гейма, за да триумфира.
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?