Измина един месец откакто Луис Енрике пое треньорския пост в ПСЖ и вече е обект на слухове, че ще напусне тима, пише Le Parisien.
Испанският треньор, който води пет предсезонни приятелски мача начело на ПСЖ от пристигането си на 5 юли (2 победи, 1 равенство, 2 загуби), е главният герой на новата сага, започната от всекидневника Marca.
"Луис Енрике планира да напусне ПСЖ. Той е уморен от несигурността около бъдещето на Килиан Мбапе", написа таблоидът. Твърдения, които столичният клуб незабавно отхвърли в пресата.
Испанецът сподели днес съобщение и снимка в профила си в Instagram, където го виждаме придружен от трима членове на екипа му. Надписът под изображението гласи: „Един за всички и всички за един!".
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok