Николай Костов: Имаше безспорен червен картон за Лудогорец

"Представихме се достойно в този мач", сподели наставникът на "сините" след загубата с 0:1

николай костов имаше безспорен червен картон лудогорец
23:07, 01.10.2023

Треньорът на Левски - Николай Костов заяви след поражението с 0:1 от Лудогорец, че някои от решенията на главния съдия са повлияли за крайния резултат.

Започнахме много добре мача. През първите 20 минути превъзхождахме отбора на Лудогорец. В тези минути, когато имаше спорни отсъждания, нашите играчи започнаха да отклоняват вниманието си и допуснахме гол. След това положихме максимално усилия да изравним резултата, но не успяхме да го направим. Можеше мачът да се развие по друг начин, ако някои от отсъжданията на съдията бяха по-различни. В 60 минута имаше безспорен червен картон за Лудогорец. Имаше и други спорни моменти, които няма как да обсъждам сега. Мисля, че заслужавахме повече. Съжалявам за момчетата и за публиката“, коменитра специалистът.

Лудогорец е един от най-добрите отбори. Имат опитни играчи с много европейски мачове. Мисля, че нашият отбор не им отстъпва. Представихме се достойно в този мач. Да, може би се отдалечаваме от челните места, но имаме дух и колектив. Развиваме се много добре. Публиката на Левски ми влияе емоционално. Винаги уважавам подкрепата на публиката на Левски. Във времето мисля, че ще се промени отношението им към мен", каза Костов.

Иван Алипиев и Борислав Младенов играха добре, но Латина загуби на старта на първенството
Ивайло Петев: Футболът отстъпи тази вечер