Сръбската суперзвезда Новак Джокович сподели още снимки от София в своя Инстаграм профил.
Оказа се, че освен столична дискотека тенисистът е посетил и църквата "Св. Неделя", в която от десетилетия се пазят мощите на сръбския крал Стефан Милутин.

Ноле смирено изчакал реда си, влязъл в църквата, помолил се, целунал мощите и си тръгнал, без нито за миг да демонстрира статута си на спортна суперзвезда.


Самолетна катастрофа във Франция: 11 души загинаха при обучение за скачане с парашут
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи
Екстремната гореща вълна обхваща и България, предупреждения за опасни температури в цялата страна