В документа те се позовават на решение на ЦОБ, с което Делян Пеевски е изключен от ДПС
В петък, 20 септември, от ДПС - Доган са внесли в Софийския градски съд заявление за вписване на промяна в регистъра на партията.
В заявлението са се познавали на решение на ЦОБ, с което Делян Пеевски е изключен от ДПС. На това основание се иска и заличаването на Пеевски като представляващ ДПС.
Искането е внесено в последния момент преди да изтече едномесечният срок от взимането на решението.
Заявлението е разпределено на съдия и от ДПС са внесли таксата за разглеждането му. Разпределението е извършено вчера.
Заявлението ще бъде разгледано в едномесечен срок на открито заседание.
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско