Полиция в Добричко задържа трима души, след като са оказали съпротива и са се държали вулгарно със служителите на реда.
49-годишен шофьор е спрян от полицейска патрул за проверка в село Ловчанци, Добричко. Мъжът отказва да предаде документите си, държи се непристойно и грубо. Той е подпомогнат от насъбралата се тълпа.
Заради отказаното неподчинение полицаите са използвали електрошок и на шофьора са сложени белезници. В същото време от автомобила излиза съпругата на задържания, взима парче дърво и нанася серия от удари по полицейските служители. Тя също е обезвредена и задържана от полицейските служители.
Малко по-късно полицейските органи успяват да задържат за срок и 24-годишен мъж от същото село, роднина на задържаните лица, който по време на разигралата се ситуация, умишлено извършил действия, грубо нарушаващи обществения ред.
Двамата полицейски служители са прегледани в ЦСМП-Добрич и са с леки телесни повреди.
Цигари без бандерол на стойност над 1 300 000 евро са открити в незаконната фабрика в Дупница
Списъци с имена и пари са иззети от адрес в пловдивския квартал "Столипиново"
При акция в Пловдив: Полицията откри файлове с лични данни на над 1000 души от цялата страна
На косъм от трагедия: Четирима са пострадалите при дерайлирането на бързия влак Русе - Пловдив (ОБЗОР)
Тръмп напомни на Иран, че има още 48 часа да сключи сделка и да отвори Ормузкия проток