Преместиха Европейското първенство по баскетбол за девойки в София

преместиха европейското първенство баскетбол девойки софия
Снимка:
12:08, 27.05.2022
Чете се за: 00:45 мин.

Националният отбор за девойки до 18-годишна възраст ще играе на Европейското първенство в София. ФИБА Европа промени домакина на шампионата и вместо в Австрия той ще се проведе в България.

Променени бяха и датите на турнира – 30 юли – 7 август, тъй като първоначално определените – 5-14 август съвпадат като дати с другото Европейско първенство в София това лято – за момчета до 16 години (11-20 август).

Първоначално отборът на България, воден от Маргарита Маринкова, попадна в група с Швеция, Естония, Словения и Украйна.

Интер няма да може да разчита на Димарко и Арнаутович за гостуването срещу Манчестър Сити
15:24, 17.09.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Григор Димитров: Това, че Новак Джокович дойде тук не е за мен, а за цяла България
15:04, 17.09.2024
Чете се за: 02:25 мин.
Йоана Константинова стартира с победа европейското лично първенство до 18 години по тенис
14:19, 17.09.2024
Ансамбълът на България по художествена гимнастика е започнал подготовка за новия сезон
13:30, 17.09.2024
Чете се за: 03:37 мин.
Айтана Бонмати от Барселона стана най-добре платената футболистка в света
13:13, 17.09.2024
Спортни новини 17.09.2024 г., 12:25 ч.
12:25, 17.09.2024
Олимпийските медалисти на България бяха удостоени с приза „Почетен гражданин на София“
12:13, 17.09.2024
Чете се за: 02:15 мин.
Георги Иванов ще участва на среща на лидерите на европейските федерации в Кан
12:01, 17.09.2024
Виктория Томова победи Татяна Мария и се класира за осминафинталите на турнир в Сеул
11:28, 17.09.2024
Чете се за: 02:22 мин.
Никола Батум прекрати кариерата си с националния отбор на Франция
10:22, 17.09.2024
Чете се за: 01:12 мин.
Джордан Чайлс обжалва отнемането на бронзовия й медал от Олимпийските игри в Париж
10:03, 17.09.2024