Изпълнителният директор на ЦСКА благодари на публиката за подкрепата.
На прав път сме, чакат ни много промени. Това каза изпълнителният директор на ЦСКА Радослав Златков след загубата на "червените" от Лудогорец с 0:1 във финала за Купата на България.
Разградчани се възползваха от груба грешка на Тибо Вион и чрез Кайо Видал стигнаха до успеха и оформянето на требъл през кампанията.
"Благодаря на невероятната публика за подкрепата. Това показва, че сме на прав път. Много сме разочаровани. Независимо от резултата, щях да ви кажа едно и също нещо. Чакат ни много промени и още много работа", каза Златков.
На ЦСКА предстои бараж в опит да се класира за турнира Лигата на конференциите.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг