Равенство и два червени картона за ЦСКА при първата контрола в Турция

цска тренира настроение домакинството славия калоян кръстев първо занимание червените
Снимка: ПФК ЦСКА
16:36, 21.01.2022
Чете се за: 01:35 мин.

Сблъсъкът между ЦСКА и Стал Меилец завърши при резултат 1:1. Калоян Кръстев даде аванс на тима си в първата контрола на отбора му, а Коки Хинокио оформи крайния резултат. Иван Турицов и Тибо Вион бяха изгонени, но бяха заменени от Асен Дончев и Мохамед Осман.

Наставникът на "червените" Стойчо Младенов пропусна срещата, заради здравословно неразположение и проява на симптоми на вирусна инфекция.

В 27-ата минута на двубоя, игран на терена на комплекс "Gold City" в Алания, Калоян Кръстев откри резултата. Той засече с глава центриране в наказателното поле от пряк свободен удар на Мохамед Осмен.

През втората част поляците възобновиха равенството. Коки Хинокио отправи изстрел от вътрешността на наказателното поле. Густаво Бусато докосна топката, но не успя да спаси.

Иван Турицов бе изгонен в 65-ата минута, но на негово място се върна в игра Асен Дончев, който започна като титуляр. Тибо Вион също получи червен картон и бе заменен от Мохамед Осман.

Следващият мач за ЦСКА е във вторник (25 януари) срещу Хартберг (Австрия).

Президентът Радев: Страната ни не приема ултимативни искания от когото и да било
Борисов: В знаков ден за България като днешния, ясно ще си проличи кой е държавник