Сент Етиен с първа победа за сезона

10-кратният шампион беше на дъното в класирането без точки и без голове от първите си три мача, но поведе на Лил само след шест минути игра и успя да запази аванса си до края на двубоя.

Сент Етиен - Лил
08:41, 14.09.2024
Чете се за: 01:00 мин.

Сент Етиен постигна победа с 1:0 над Лил в среща от четвъртия кръг на футболното първенство на Франция и записа първи успех за сезона.

За първата победа на Сент Етиен над Лил от 2018 година насам, Матийо Кафаро отбеляза единствения гол, когато се възползва от подаване на Зурико Давиташвили отдясно.

Гостуващият Лил владееше топката и отправи повече удари към вратата на съперника, но домакините оцеляха, за да се изкачат на 15-о място в класирането с 3 точки. Лил е на седма позиция с 6 пункта.