"Соколите" са наказани да не могат да регистрират новодошли играчи за следващите три трансферни прозореца.
Спартак Варна получи поредна забрана от ФИФА за картотекиране на нови футболисти. "Соколите" са наказани да не могат да регистрират новодошли играчи за следващите три трансферни прозореца.
Варненци са санкционирани заради задължения към бивши футболисти. Когато Спартак плати дълговете си, то от Международната централа автоматично ще свалят забраната.
С такива наказания от края на октомври са още два български клуба - Ботев Пловдив и Берое, като старозагорци имат нова санкция от днес.
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"