Стойчо Младенов започна с успех подновеното първенство на Казахстан

11:09, 20.08.2020
Чете се за: 00:27 мин.
Световен футбол
стойчо младенов започна успех подновеното първенство казахстан

Воденият от Стойчо Младенов отбор на Кайсар постигна победа с 1:0 като гост на Шахтьор (Караганди) при възобновяването на футболното първенство на Казахстан.

След дългата пауза заради коронавируса футболистите на българския треньор показаха добра игра и заслужено се поздравиха с успеха.

В герой се превърна Александър Морочкин, който вкара единствения гол в срещата в 67-ата минута.

Българският нападател Алекс Колев не игра срещу Шахтьор (Караганди).

Първенството на Казахстан се завърна с мачове само в Алмати без публика.

Това е едва четвърти двубой през сезона за Кайсар, който Стойчо Младенов изведе до Купата на страната.

Oтборът до момента има 3 победи (едната анулирана заради фалит на Иртиш), както и 1 равенство. С актив от 7 точки Кайсар е четвърти във временното класиране.

Лидер е Кайрат с 12 точки.

Започна 10-ото издание на Капана фест
Треньорът на Байерн: Ще се опитаме да повторим играта ни срещу Барса на финала с ПСЖ