Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов сподели след успеха с 5:1 в контролата срещу Шахтьор (Караганда), че неговия отбор завършва успешно зимния лагер в Турция.
Наставникът на "червените" разкри още, че е останал доволен от провеждането на подготовката, тъй като в тима са изпълнили почти всичко запланувано.
"Завършваме успешно лагера. Изпълнихме почти всичко, което бяхме планували с изключение на контролата, която не се изигра. Тези играчи, които играха срещу Шахтьор няма да участват в другия мач следобед, така че за тях лагерът приключи. Важното е, че всички са здрави. На 70 - 80% това са титулярите. С останалите футболисти ще правим ротации. Нашата игра е подчинена върху контрола на топката и нападението. Мисля, че офанзивен план имаме още резерви, но разбира се трябва да има баланс между атаката и защитата", коментира треньорът на ЦСКА.
Младенов говори и за бъдещото на Брадли Мазику, за когото все по-усилено се говори, че ще напусне "Българска армия"
"Не мога да коментирам нищо за Мазику. Ще направим последен опит да го убедим да преподпише. Преговорите с останалите футболисти за момента вървят успешно", завърши Стойчо Младенов.
Програма на БНТ за излъчването на мачовете от ФИФА световно първенство по футбол 2026
Феновете на Швейцария купонясват след успеха над Канада и мислят за елиминациите
Опасения за стотици хиляди жертви при мощните земетресения във Венецуела
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
Невиждани горещини в Западна Европа: Влакове спират, а училища отменят занятия (СНИМКИ)