Превозното средство е било управлявано от 37-годишен чужд гражданин с разрешение за постоянно пребиваване на територията на Република България
Проверката е предприета от служители на сектор "Пътна полиция' във връзка с публикувани кадри в социалните мрежи. На тях се вижда дете, показало се през люка на лек автомобил по време на движение.
Изяснено е, че опасната ситуация е възникнала на ул. "Македония“ в гр. Пловдив около 22:00 ч. на 28 юли. Автомобилът бил управляван от 37-годишен чужд гражданин с разрешение за постоянно пребиваване на територията на Република България.
Вчера на мъжа е съставен акт за установеното административно нарушение по чл. 132 т. 2 от ЗДвП, за това, че не е взел необходимите мерки за безопасното превозване на 4-годишното си дете в колата. Материалите по преписката са изпратени в Първо РУ по териториална компетентност, уведомена е и районната прокуратура.
Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца по време на футболен турнир в Пампорово
Протестиращи в Габрово настояха за повече сигурност и справедливост след побоя от 19 юни
Ниски изкупни цени и високи разходи: Черешопроизводители в Кюстендил с труден сезон
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите