Виктор Марков труимфира с титлата на двойки на тенис турнир в Рияд

Той ще играе и на финала на сингъл при юношите

виктор марков труимфира титлата двойки тенис турнир рияд
08:13, 21.10.2023

Виктор Марков труимфира с титлата на двойки и се класира за финала на сингъл при юношите на турнир от категория J30 на ITF в Рияд (Саудитска Арабия).

Във финалата среща на двойки Марков и Сатам Моафа от Саудитска Арабия победиха с 3:6, 6:0, 10-6 Антъни Мукарзел от Ливан и Ариан Нанда от Индия. Това е шеста титла за Виктор на двойки от турнири на ITF за юноши.

Поставеният под №1 в схемата на сингъл Марков победи на полуфиналите с 6:4, 6:1 №4 в схемата Ариан Нанда от Индия. Това е четвърта поредна на победа за Виктор без да загуби сет. В първите си четири мача той загуби само десет гейма. В спор за титлата Марков ще играе срещу Илия Мосолкин от Русия.

Карим Бензема с гол и автогол при равенство на Ал-Итихад в мач, ръководен от Георги Кабаков