ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Винъс Уилямс отпадна в първия кръг на турнира в Бад Хомбург

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:35 мин.
Спорт

Американката отстъпи на Ирина Камелия-Бегу.

Винъс Уилямс
Снимка: БТА

Американската тенисистка Винъс Уилямс не успя да се класира за втория кръг на турнира WTA 500 в Бад Хомбург (Германия).

В първия кръг 46-годишната тенисистка загуби от румънката Ирина Камелия-Бегу (211-та в световната ранглиста) с резултат 2:6, 6:4, 6:7 (6). Мачът продължи 2 часа и 58 минути.

Седемкратната шампионка от Големия шлем е загубила 12 поредни мача на сингъл.

Следващият мач на Бегу ще бъде срещу чехкинята Каролина Мухова.

Последвайте ни

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо
Абонирай ме за най-важните новини?