Варненски полицаи задържаха голямо количество цигари без акцизен бандерол при специализирана операция.
В хода на акцията, насочена срещу разпространението на акцизни стоки без бандерол, на магистрала "Хемус" е спрян за проверка лек автомобил „Опел”. Шофьорът - на 51 години от габровското село Поповци, е известен на органите на реда с различни нарушения.

Сн. Пресцентър - МВР
В багажника на автомобила му са намерени и иззети 2 чувала с нарязан тютюн (30 килограма) и 40 000 къса с цигари без бандерол от марките „Karelia Blue” и „Davidoff”, на приблизителна стойност 17 000 лева.
По случая е образувано досъдебно производство, по което работи Районната прокуратура във Варна.
51-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа.
Автор: Светлана Ганчева
Издирването на 11-годишната Наталия продължава: МВР опроверга информацията, че пастрокът ѝ е бил забелязан в село Величково
20-годишен младеж загина, след като се вряза с автомобила си в паркиран камион в Добринище
Десет души са задържани при операция срещу схема за рент-а-кар измами на стойност около 900 000 евро
Делото на Люпчо Георгиевски в Битоля ще бъде разгледано от Съда по правата на човека в Страсбург
Компромиси с безопасността на пътя: Все по-често при камионите се използват гуми регенерати
Руският патриарх и Вагит Алекперов отпадат от списъка със санкции на ЕС