Зинедин Зидан: Не играхме добре, но важен е резултатът

13:52, 25.02.2021
Чете се за: 00:30 мин.
зинедин зидан играхме добре важен резултатът

Френският наставник призна след победата на "белите" с 1:0 при гостуването на Аталанта, че неговият отбор не е играл добре в срещата.

Минималният успех за 13-кратните шампиони в турнира донесе Ферланд Менди, който беше точен в заключителните минути на мача, давайки крехък аванс на "Белия балет" преди реванша.

"Най-важен е резултатът, няма значение, че не се представихме толкова добре. Не можехме да намерим добре празните пространства. Срещу състав от 10 футболисти това става доста по-трудно от обикновено. Все пак е изключително важно, че победихме и вкарахме гол на чужд терен.

Съперникът се представи отлично в защита, използва физическата си мощ. Ние не можехме да разчитаме на някои футболисти. Важно е, че не допуснахме попадение", заяви Зидан по време на пресконференцията след двубоя.

Испанците играха с числено превъзходство повече от 70 минути, след като Ремо Фройлер бе изгонен за "бергамаските" още в 17-та минута.