ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Благотворителен бал

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:31 мин.
У нас

В навечерието на Деня на християнското семейство, дамски клуб „Майчина грижа” проведе своя традиционен благотворителен бал в Добрич. Въпреки кризата, по време на 13-тото издание на бала бяха събрани близо 39 000 лева, които ще бъдат разпределени за стипендии на талантливите социалнослаби деца от града.

благотворителен бал
В навечерието на Деня на християнското семейство, дамски клуб „Майчина
грижа” проведе своя традиционен благотворителен бал в Добрич. Въпреки
кризата, по време на 13-тото издание на бала бяха събрани близо 39 000
лева, които ще бъдат разпределени за стипендии на талантливите
социалнослаби деца от града.

За благотворителния търг премиерът Бойко Борисов изпрати тенис ракетата, с която наскоро се изправи на корта срещу легендата Борис Бекер.
Вицепремиерът и министър на вътрешните работи Цветан Цветанов пък отправи предизвикателство към феновете на ЦСКА, като предостави фланелка на клуба с автографите на целия отбор. По традиция министърът на културата Вежди Рашидов също се включи в благотворителното събитие, но този път не със собствена творба, а с картина от личната си колекция. Друга изненада беше и сценичният костюм на кралицата от филма „Мисия Лондон”. Със свои творби в търга участваха и бивши стипендианти на клуба, които са изявени творци.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?