Видео с жестомимичен превод.
Д-р Палашев, завеждащ Отделение по нуклеарна медицина УМБАЛ "Св.Иван Рилски": Болницата, от болница с правила ще замине в посока, която не е ясна за никой, последните шест години болницата не е генерирала дългове и изобщо няма причина да има такава смяна и да бъде направено такова обединение с много по-големи структури, които са губещи."Да се обединят две болници едната, от които генерира приходи 6 години, без да е на загуба, а другата е на загуба. Нали всеки може да си отговори защо така - трябва да се краде отнякъде, там вече не може да се краде, няма какво", смята д-р Григорова от Отделение по нуклеарна медицина. Лекари и сестри казаха още, че ще протестират всеки ден, докато не бъде върнат на работа директорът им.
В "Пирогов" продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)