Премиерът Бойко Борисов обяви новината за ратификацията на Протокола за присъединяването на Република Северна Македония към НАТО пред министрите в началото на днешното правителствено заседание.
Бойко Борисов, премиер на Република България: Парламентът ратифицира Договора за Северна Македония, много усилия положихме, така че да благодарим на парламента и на депутатите за това мъдро решение.
По време на гласуването в парламентарната зала днес присъства председателят на македонския парламент Талат Джафери.
Българското правителство е сред първите, които ратифицираха протокола за членство на Македония в Северноатлантическия алианс. Протоколът за присъединяване на Северна Македония към НАТО беше подписан на 6 февруари в Брюксел.
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг