Системата за електронно таксуване на пътниците в градския транспорт в Русе се усъвършенства и подобрява. За целта до началото на февруари устройствата, които са част от електронния контрол, ще могат да се наблюдават дистанционно.
Идеята е да се предотвратят опити за тяхното изкъртване или друг тип повреда. Въвежда се и денонощен телефон, на който гражданите, станали свидетели на вандалски действия, ще могат да подават сигнали. От 6-и февруари всички пътници или служители на фирми, които нарушават новата система за таксуване, ще бъдат глобявани.
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи