От края на месец юли ще заработи локален видеоцентър, който ще събира информацията от наблюдението в столичните квартали "Горна Баня", "Владая", "Драгалевци" и "Симеоново". Ще следи и кръстовищата по Южната дъга на Околовръстното. Засилва се и видеонаблюдението в софийските паркове, ще има и повече патрули на общинска полиция.Достатъчно осветени ли са градските градини и какво засичат камерите за наблюдение, вижте в следващия репортаж.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си