Премиерът Бойко Борисов и вътрешният министър наградиха трима старши комисари от МВР - директори на областните дирекции в Бургас, Шумен и Хасково. Те получих отличия за доблест и заслуга втора и трета степен на днешното първо за годината заседание на правителството в оставка.
Калоян Калоянов, Ангел Ганчев и Йълчън Расин бяха наградени за професионалните си рекации по време на възникнали сложни проблеми и ситуации през последните месеци в страната - снежната обстановка по празниците, трагедията в Хитрино и бежанския бунт в Харманли. Отличията бяха връчени от премиера и вътрешния министър в оставка Бойко Борисов и Румяна Бъчварова.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Проверяват случай на осъждан за педофилия мъж, назначен като охранител в училище
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)