ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Двама младежи са задържани за убийството на таксиметровия шофьор

bnt avatar logo от Даниела Димитрова
A+ A-
Чете се за: 00:24 мин.
У нас

Двама 17-годишни младежи са задържани за вчерашното убийство на таксиметровия шофьор в русенското село Николово. До момента не са им повдигнати обвинения, но се изяснява съпричастността им към убийството.

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

Задържаните младежи все още не са направили самопризнания.

Служителите на реда са проверили записите от всички камери за видеонаблюдение в района. Късно снощи те са открили и веществени доказателства за извършеното престъпление. В контейнер близо до бензиностанция в Русе са били изхвърлени ножа, за който се предполага, че с него е прободен таксиметровия шофьор и яке.

Водят се процесуално-следствени действия.

60-годишният мъж беше открит вчера сутринта с шест смъртоносни рани в гърба близо до гробището в селото, на улица, където повечето къщи са изоставени. Основната версия, по която се работи е, че мъжът е убит, за да бъде задигнат оборота му. Хората в селото споделят, че се страхуват, още повече, че досега не е имало такива тежки престъпления. Последното убийство в Николово е било преди 15 години.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?