Паметникът "1300 години България" вече е в историята. След десетки протести и подпален кран, днес събориха и последната бетонна стена.
Предстои пред НДК да бъде възстановен войнишкият мемориал на първи и шести пехотен полк, който някога се е издигал на това място. Протести срещу разрушаването на паметника днес нямаше. Повечето минаващи покрай огражденията обаче не пропуснаха да снимат за последно останалото от емблематичния паметник.
Пътна карта за край на войната: САЩ и Иран след края на първия тур преговори в Швейцария
Грижата за психичното здраве и реформите: Водещи специалисти участваха на форум в София
Млад български онколог получи престижна стипендия на Българската педиатрична асоциация