Вандализъм в центъра на София. С разбити стъкла и прерязани кабели осъмнаха повече от 5 автомобила. Сигналът е подаден около 7 часа тази сутрин, съобщиха от пресцентъра на МВР.
4 от колите били паркирани на улица "Бачо Киро". Хора, които работят в района, разказват, че видели разбитите автомобили още около 4 часа сутринта. По непотвърдена информация с разбити стъкла са още 4 коли в района.
Полицията пристигна за оглед на улица "Бачо Киро". Причините за инцидента се изясняват. Един от собствениците разказа, че автомобилът му не е застрахован.
Александър Драганов - собственик на разбит автомобил: 8 без 15 излязох да тръгвам на работа и господата полицаи ми казаха, че по тази улица има 4 разбити коли и една от тях е моята. На всичките коли нищо няма взето. Нарочно всичко е разхвърляно.