Донски вече има 19 титли при дуетите в състезанията от веригата на Международната федерация по тенис ITF.
Националът на България за Купа "Дейвис" Александър Донски спечели титлата на двойки на турнира по тенис на твърда настилка в Монастир (Тунис) с награден фонд 25 хиляди долара.
Поставените под номер 1 в схемата Донски и Бруно Пуйол Наваро (Испания) спечелиха финалния сблъсък срещу вторите в схемата Азиз Уакаа (Тунис) и Лукаш Покорни (Словакия) със 7:6(4), 4:6, 10-5.
Мачът продължи час и 35 минути.
Българинът и испанецът наваксаха изоставане от 5:6, до 7:6 в първия сет. Те отстъпиха във втората част, но бяха убедителни в тайбрека и стигнаха до успеха след 10-5 точки.
Донски вече има 19 титли при дуетите в състезанията от веригата на Международната федерация по тенис ITF. Седем от тях са през този сезон, като той записа втори триумф в тандем с Наваро след този във Валенсия (Испания) отпреди две седмици.
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни