от Станислава Кръстева
22:13, 12.05.2021
Чете се за: 00:29 мин.
арда надигра етър излезе третото

Отборите на Арда Кърджали и ЦСКА 1948 не успяха да се победят. Двата тима не съумяха да си вкарат гол и завършиха 0:0 срещата помежду си от 29-ия кръг на efbet Лига. За сметка на това, феновете видяха два червени картона през второто полувреме на срещата.

Главният съдия Станислав Тодоров се наложи да използва ВАР, за да покаже червен картон в 62-ата минута. Реферът взе решението за остро влизане на Иван Коконов в краката на Ангел Лясков, след което играчът на домакините напусна терена.

В края на двубоя, в 84-ата минута, футболистите на ЦСКА 1948 също останаха с 10 души. Александър Александров получи втори жълт картон, което наложи по-бързото му влизане в съблекалнята.

Отборът на Арда заема 4-о място в класирането с 49 точки, докато ЦСКА 1948 е с 10 по-малко на 5-ата позиция. В следващия кръг „червените“ гостуват на Берое, а Арда на шампиона Лудогорец.

След 19 сезона и над 3000 епизода: Шоуто на Елън Дедженерис спира
Италия стартира нов фонд от 3 млрд. евро в помощ на компаниите, засегнати от ковид