Балкан проведе първа тренировка в Португалия преди гостуването на Порто

Двубоят е в сряда в 22:00 часа българско време

БК Балкан Ботевград
Снимка: БК Балкан Ботевград
22:34, 22.01.2024
Чете се за: 01:00 мин.

Мъжкият отбор на Балкан направи първа тренировка в залата на Порто. "Зелените" ще се изправят срещу португалския тим в сряда в 22:00 часа българско време в двубой от четвъртия кръг от група "К" във втората групова фаза на турнира за Купата на ФИБА Европа по баскетбол за мъже.

С тима е и новото попълнение Сюприйм Хана, който пропусна победата над лидера Черноморец в събота в Националната баскетболна лига.

Българският шампион е в серия от три поредни загуби и заема последно място в класирането.

България започна световното първенство по хокей на лед за мъже до 20 години с успех над Мексико