ЦСКА 1948 победи Лапи след късен обрат

цска 1948 ингулец
Снимка: ПФК ЦСКА 1948
16:57, 02.02.2022

ЦСКА 1948 победи Лапи с 2:1 в контролна среща, играна в Турция. Фастим Алидема даде аванс на символичните гости от Косово, но родните състезатели стигнаха до обрат след голове на Марио Топузов и Ангел Бастунов.

През първото полувреме Алекс Колев и Васил Шопов обстрелваха противниковата врата, но безуспешно.

След почивката резервата Фастим Алидема откри резултата, след като бе изведен сам срещу Иван Караджов.

В 87-ата минута Марио Топузов възобнови равенството с плътен удар от непосредствена близост. Само 80 секунди по-късно столичани вече имаха преднина. Стражът на косоварите не успя да улови слаб удар на Кристиан Грозданов. Ангел Бастунов отмъкна топката от ръцете на вратаря и я изпрати в опразнената мрежа.

Следващата контрола на тима е в събота (5-и февруари), а съперник е Миедж Легница (Полша).

"Прозрачност без граници": 50% по-малко чужди инвестиции у нас заради корупцията
БПГА за обира на бензиностанция в София: Инкасо минава през обектите няколко пъти дневно