Дарвин Нунеш вкара четири гола при победа на Ливърпул в контрола

ливърпул счупи трансферния рекорд привличането дарвин нунес бенфика
09:10, 22.07.2022
Чете се за: 01:50 мин.

Ливърпул победи РБ Лайпциг с 5:0 в контролна среща, играна на стадион "Ред Бул Арена". Мохамед Салах откри резултата, а резервата Дарвин Нунес отбеляза цели четири попадения в рамките на второто полувреме.

Роберто Фирмино изведе Мохамед Салах сам срещу вратаря, а египтянинът откри резултата.

На почивката в игра се появи лятното попълнение на мърсисайдци Дарвин Нунес. Нападателят се разписа само две минути по-късно от дузпа.

Уругваецът удвои головата си сметка в 51-вата минута - втори гол за по-малко от три минути.

23-годишният голмайстор оформи хеттрика си, след като засече успоредно на голлинията подаване на резервата Харви Елиът.

В последната минута на редовното време Дарвин Нунес оформи крайния резултат след асистенция на друго лятно попълнение - Фабио Карвальо.

Това е втора победа за възпитаниците на Юрген Клоп от началото на лятната подготовка, след успеха с 2:0 над Кристъл Палас. Следващата контрола на "червените" е срещу РБ Залцбург на 27 юли, сряда, от 21:00 часа на стадион "Ред Бул Арена в Австрия.

ДАНС предаде на прокуратурата данни за доставките на газ от страна на "Булгаргаз"
Радомир Чолаков, ГЕРБ-СДС: ПП направиха три гафа за 24 часа, които взривиха правната рамка на енергетиката