Държавата е освободена от тези, които бяха я завладели - "соросите" и техните производни и производните на един обикалящ страната човек - това каза в кулоарите на парламента лидерът на "ДПС - Ново начало" Делян Пеевски.
Той беше категоричен, че ще продължат да подкрепят правителството и през новия парламентарен сезон:
"Докато се вършат правилните неща за хората, ще го правя. Всички бележки, които имам ги споделям с тях и смятам, че имаме чуваемост. Няма да позволя никой да тресе страната. Смятам, че от днес вече се влиза в президентска кампания. В президентството се занимават само с това - да формират кандидат, за да може на базата на този кандидат да има после партия. Президентът Радев трябва да бъде откровен с хората, той е един политик вече, но е време да си направи партията. Аз ще направя много разкрития по време на тези кампании и няма да позволя на никой да излъже хората. Хората ще получат истината за всеки в тази държава."
Управляващите ще предложат постепенно държавните служители да плащат част от осигуровките си сами
Съдът вписа партия „Прогресивна България" в регистъра на политическите партии, решението не е окончателно
Иван Ангелов, "Прогресивна България": Бюджетът ще бъде внесен до края на юни, няма да има социални съкращения
Атанас Славов, ДБ: Подслушването на магистрати е начин за овладяване на правосъдната система
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията