Американецът е подписал с клуба до края на годината.
Бразилският Фламенго обяви трансфера на американския гард Дий Бост, който е натурализиран българин и играе в националния тим. Той е подписал четиримесечен договор с клуба до края на календарната година.
Бост има богат опит, като е играл за Монако, Жалгирис, Галатасарай и АСВЕЛ в Евролигата, а за последно бе баскетболист на катарския Ал-Раян.
View this post on Instagram
25-годишният плеймейкър има 27 мача за националния тим на България, като се отказа от участие през 2022 г. Той трябваше да се върне в тима в началото на тази година, за да помогна за мача с Германия, но в крайна сметка това не се случи.
Всички участници в турнира Еврокъп бяха потвърдени, Балкан Ботевград също е сред тях
20 клуба ще участват отново в Евролигата, Бешикташ влиза в турнира за сметка на Монако
Апоел Тел Авив отново посочи "Арена София“ като резервен вариант за мачовете си в Евролигата
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста