Министърът на околната среда и водите Петър Димитров заедно с кмета на община Царево Марин Киров направиха проверка на мостовите съоръжения, пострадали от голямото наводнение през септември миналата година.
Петър Димитров констатира, че се работи в срок по договорите и се изпълняват дейности по възстановяване на разрушените съоръжения.
Преди година проливен дъжд причини бедствено положение в общината, като при него загинаха четирима души, а водата нанесе сериозни щети върху инфраструктурни обекти.
Тежката катастрофа на „Челопешко шосе“: 17 пострадали, 3 жертви, версия за гонка между автомобили
Кметът на Бургас за нападението в автобус: Стресът, който са преживели не може да се опише
Йордан Терзийски: „Продължаваме промяната“ работи за разумен бюджет, който се отнася за реалните проблеми на излизането ни от свръхдефицит